נערת ליווי – הבחורה הכי שווה שפגשתי

נערת ליווי – הבחורה הכי שווה שפגשתי

אני חושב שהיא הייתה הבחורה הכי שווה שראיתי אי פעם, לא היה לי מושג שהיא אחת מאותן נערות ליווי בקריות אבל זה לא היה משנה, היא הייתה כל כך יפה. המראה שלה היה מושלם, חזה מדהים, זקור כמו שאני אוהב, בטן חטובה, גוף מושלם שאין מה להוסיף וכך גם הישבן השווה ביותר.


זה קרה כשהגעתי עם זוג חברים וראיתי אותה, היא הייתה מדהימה ביותר, אי אפשר לתאר את המראה המושלם הזה שלה, זה ריגש אותי ביותר. היא קמה לשירותים והם מדברים ואני רואה איך היא זזה לשירותים להתרענן וכל מה שיש לי להגיד זה להתנצל ולהגיד להם שאני ניגש לשירותים גם…


אני קם ומתגנב לשירותי הנשים, היא פותחת את הדלת, החצאית שלה כבר מושפלת ואני פותח את המכנסיים שלי ושם אותה על הזין שלי, מרגיש איך אני חודר לכוס הצר שלה. היא זורמת, היא נשענת על הקיר המטונף ולאף אחד מאיתנו לא איכפת. אני מנשק אותה, מנשק את הצוואר שלה, מרגיש איך הכלי שלי זקור חזק, הביצים שלי עומדות לזוז ממקומן מרוב שאני נפוח ורוצה לגמור בתוכה, להתפוצץ כמו משוגע.
עוד פעם ועוד פעם אני שומע אותה בתוך האוזן שלי… "תזיין אותי חזק אוח תזיין אל תפסיק פליז אני רוצה לגמור" אני שומע אותה ומזיין אותה יותר חזק, זה מחרמן אותי, אני מת לגמור אבל מתאפק עוד קצת.
אני שומע איך הזין שלי מתחכך עם הכוס שלה, שומע את התזוזות וזה מגרה עוד יותר. הזיון הולך ומתעצם יותר ויותר, אני מת לגמור ובשלב מסוים היא צועקת לי …" אני מרגישה שזה בא אוח אתה גדול אני מתה על הזין שלך אני גומרת"- בדיוק כמו נערות ליווי מושלמות .


בשלב הזה אני כבר לא יכול יותר ואנחנו גומרים יחד, אני בתוכה גומר כמו משוגע. אנחנו מסתדרים ויוצאים החוצה.. היא מחייכת אליי ואומרת… "מאמי איך אני אוהבת שאנחנו משחקים אותה זרים ובורחים להם באמצע בכל פעם מחדש