נערת ליווי אחת בחורף קר

נערת ליווי אחת בחורף קר

זה היה חורף קר, הייתי לבד ובדיוק נפרדתי ממילי בת הזוג האחרונה שלי, רציתי קצת להתחבק, להזדיין, בלי מחויבות וככה למעשה הגעתי אל נערות ליווי דרך פורטל מושלם שמציג נשים שוות במיוחד.


כשהיא הגיעה לא האמנתי למראה עיניי, היא נראתה בדיוק כמו הפרסום בפורטל, הכול אמיתי שזה וואו, לא זה לא פורנו, זה הסרט של החיים שלי, עוד רגע הוא מתחיל כאן ועכשיו. היא נכנסה והג'קוזי כבר חיכה לה, המים מבעבעים ואני בפנים, היא מצטרפת, מורידה את כל הבגדים, אנחנו מתנשקים בצורה טבעית כאילו נועדנו זה לזו, בדיוק כמו נערות ליווי בבאר שבע.


הזין שלי בער עליה, חלמתי איך אני שוכב מאחוריה ומזיין אותה כפיות, מחדיר אותו לאט ובעדינות ואז חזק לא בעדינות. זה היה מדהים, לאחר שהיינו כבר חרמנים רצח אחת על השנייה ניגשנו למיטה, המקום הטבעי ביותר.
היא התיישבה לי על הזין ומבלי לשאול יותר מדי כמו ידעה את העבודה היא החלה לזיין אותי בדרך שלה. עולה ויורדת, הזין שלי חודר אליה עמוק, היא לא צריכה אותי, היא מזיינת אותי חזק ועושה את זה מעולה. אין על נערות ליווי איך לא חשבתי על זה קודם, זה רץ לי שוב ושוב בראש.


מזיין אותה מכל הזויות, היא עם הגב שלי, עולה ויורדת והזין שלי עולה ויורד, אני משחק לה עם הדגדגן ושומע את האנחות והגניחות שלה… "אוח כן תזיין אותי חזק אל תעשה לי הנחות" וזה מגרה אותי יותר ויותר… אני מרגיש שעוד שנייה אני משפריץ לה את הזרע שלי לתוך הכוס שלה.

היא מוצצת לי בהנאה גלויה, אני משחק עם האצבעות שלי, מחדיר לה אותן לכוס והיא דוחפת לי את כל היד…"תדחף לי אל תפחד תזיין אותי עם האצבעות שלך" אני שומע אותה….


היא שוב מטפסת עליי וצורחת כמו משוגעת… "תדפוק אותי חזק" עוד פעם ועוד פעם אני שומע את הלמות הזיון ואני גומר לה בפנים כמו משוגע והיא מגיעה יחד איתי לאורגזמה… אוח החורף הזה… אין על חורף וזיונים עם נערת ליווי שווה.