לפני הצבא יורדים לאילת

לפני הצבא יורדים לאילת

אשר ותמיר קיבלו את תעודות סיום התיכון ולמחרת כבר עשו את דרכם לאילת לחופשה לפני הגיוס הקרוב לצבא.  במשך שלושה חודשים הם תכננו לפרטי פרטים את חופשתם הצפויה, יודעים שבעיה כספית לא תהיה להם. הוריהם היו מעשירי הרצליה, ועם תעודות ההצטיינות שהביאו בסוף הלימודים הם ידעו שבחשבונם יחכו להם אלפי שקלים לטובת החופשה הזאת כל אחד מהם. הדבר הראשון ברשימת הדברים שרצו לעשות היה להיות עם נערות ליווי באילת. שני בחורים צעירים, בשיא אונם וחרמנותם, ידעו שרק אצל נערות ליווי יוכלו לממש את כל הפנטזיות המיניות שלהם.

 כשהגיעו סוף סוף לעיר הדרומית, חיכתה להם הסוויטה שהוזמנה להם על ידי הוריהם מראש לתקופה של שבוע וחצי במלון דן. הם החליפו מהר לבגדי ים וירדו אל החוף. בזמן ששטפו את עיניהם ונהנו מקרני השמש החמות, נכנס אשר לאתרי סקס בנייד שלו והחל לחפש אחר נערות ליווי באילת. הם רצו אותן בשלות, מנוסות וחסרות מעצורים. באתר של מדאם ולרי הם מצאו את הנשים היפות ביותר שראו בחייהם הקצרים. אחת מאותן נשים הייתה מולטית בעלת עיניים ירוקות חתוליות, תלתלים סביב פניה וחמוקי גופה השאירו אותם פעורי פה. השנייה הייתה בדיוק ההיפך ממנה, לבנה, שיער חלק וקטנטנה. הם היו תמימי דעים והתקשרו. המדאם תחקרה אותם לעומק לפני שאישרה את ההזמנה, דבר שהעיד על איכות בנותיה.

עוד באותו לילה הן הגיעו אליהם לסוויטה בשעה שנקבעה והיו לרשותם ליממה שלמה. עדי המולטית שיחקה בגופו של אשר בלשונה באריכות ואיטיות, לפני שהכניסה את הזין שלו לתוך פיה. לתוך נרתיקה היא החדירה ויברטור רוטט ושיחקה בעצמה במקביל, מה שגרם לאשר לגמור במהירות שיא על החזה המושלם שלה. הוא משך אותה אחריו למקלחת ושם, מתחת לזרם המים החדיר את הזין שלו עמוק לתוך הכוס הפתוח והלוהט שלה, מזיין אותה בעמידה כשגבה מופנה אליו. על תמיר רכבה יעל הקטנה, מביאה אותו לשיאים חדשים פעם אחר פעם. כשהתעוררו למחרת בבוקר, תמיר פישק את רגליה של עדי המולטית ונכנס אליה בלי משחק מקדים בכלל. היא גנחה כשחשה את הזין הגדול שלו בתוכה, והרימה את ישבנה כלפי מעלה כדי שייכנס עמוק יותר. הוא שאג כשגמר בתוכה אחרי דקות ארוכות, בזמן שאשר זיין את יעל בישבנה הקטן והחמוד עד שכמעט התעלף מהנאה.