ווידויה של נערת ליווי בחיפה

ווידויה של נערת ליווי בחיפה

אני אוהבת את חיפה, היא בהחלט עיר שעושה לי את זה בגדול, ביקרתי שם חברה ואמרתי שעל הדרך אולי גם אפגוש לקוח. במסגרת המשימות שלי נערת ליווי זו בהחלט משימה מאתגרת וכך נראתה לי גם חיפה והאנשים שגרים בה. הוא הזמין אותי מראש בשיחה והבטחתי לו שאם אהיה בסביבה אצלצל וניפגש לחפוז.


הגעתי לדירה שלו בדניה, שכונה יוקרתית, הוא פתח את הדלת, הפה שלו נשאר פעור… "את יפה בדיוק כמו בתמונות" אמר לי והכניס אותי פנימה, לא מבזבז אפילו דקה אחת.


המראה שלו היה מדהים ומאוד מזמין, בתור נערת ליווי זה היה חשוב לי ואפילו מרגש לפגוש גבר שגם רוצה לזיין אותי ולתת גוד טיים לשנינו וגם שנראה מעולה. הוא רקד איתי ואז הזמין אותי אל הג'קוזי המדהים.


נכנסו למים, היין כבר חיכה לנו בצידי המתקן המדהים מלא במים… נכנסו והתחלנו להתנשק בלהט, הוא נישק אותי וגירה לי את הצורה. הרגשתי שהוא יודע מה שהוא עושה. הוא ליקק לי את תנוך האוזן ומשם ירד לצוואר שלי אחר כך גם לשפתיים הרטובות המדהימות.

הוא נישק אותי… ופלט חרש "אני אוהב לדמיין איך אני מזיין אותך כמו שאני מזיין את הפה שלך עכשיו עם הלשון שלי". זה גירה אותי אפילו יותר, הוא התיישב על מתקן הג'קוזי, הרים אותי והושיב אותי עליו. הוא החדיר את הזין הגדול שלו אליי ויכולתי להרגיש איך הוא עוטף את כל הכוס שלי…. נכנס פנימה, אני מרגישה איך הוא פועם בתוכי ומזיין אותי בתחילה חלש ואז מתחיל לזיין אותי חזק..


"תגידי שאת אוהבת את זה חזק" הוא פולט מהפה שלו ומתחיל לזיין אותי חזק בעוד אני רוכבת עליו כמו משוגעת, נהנית מכל רגע ורגע. קיפצתי עליו כמו משוגעת …"אני גומר" הוא צועק ואני מרגישה פרץ של זרע נכנס בתוכי וגומרת איתו ביחד…. וואו.. זו בהחלט הייתה חוויה מדהימה ואין ספק אני מתה על העבודה שלי