המורה למלאכה ועבודת היד שהיא עשתה לי – במרכז

המורה למלאכה ועבודת היד שהיא עשתה לי – במרכז

בדרך כלל אני אוהב לענג את עצמי לבד אבל כשאני עושה שיחה אחת אל שירותי ליווי והיא מתייצבת שם זה מדליק אותי פצצות. תמיד שהיא מגיעה זו רק נשיקה קטנה, אנחנו מתיישבים על הספה והידיים מוצאות את המקום הנכון. פתאום האצבעות שלי פולשות ישירות אל הכוס שלה והידיים שלה אוחזות בזין שלי, היא מביאה לי ביד כמו שאני אוהב ורק ככה אני גומר.


אני לא אוהב לגמור מחדירה, אני חייב להרגיש את זה, חייב את הפה, את הידיים את העבודה המושלמת וככה גם קרה לי עם המורה למלאכה שגיליתי שהיא בעצם נערת ליווי להשלמת הכנסה כמו בנות אחרות שמשמשות נערות ליווי במרכז לצורך זה בדיוק . כן, תופתעו אבל המורה שלי למלאכה הייתה מביאה לי ביד ומרגע שגיליתי שהיא משלימה הכנסה בעבודה הכי מדליקה נערת ליווי בתל אביב זה הדליק אותי יותר ויותר וממש הזכיר לי נערות ליווי צפון שיודעות לפנק מכל הלב.


בכל פעם שהייתי מזמין אותה זה היא אותו הדבר, היינו מתיישבים על הספה, היא דחפה את היד לתוך הזין שלי ומביאה לי ביד, בלי שום חומר הייתי מרגיש את הזין שלי מזדקר ישירות אל היד שלה. במקביל שיחקתי עם הכוס הרטוב שלה, הרגשתי את זה, הנה זה בא, אני כל כך אוהב את זה, אני אוהב שאת עושה את זה אמרתי לה ושנינו גנחנו כמו משוגעים.

היד שלי למטה בתוך הכוס שלה בזמן שהיד שלה על הזין שלי ומבלי לתת שום התרעה היא מתכופפת, אני משחק עם הכוס שלה והיא מוצצת לי בלהט כשהיא מקבלת את האצבעות שלי עמוק ועוד יותר עמוק. שומע את הצעקות שלה, שומע את הגניחות המחרמנות שלה וגומר לה לתוך הפה בזמן שאני מביא לה ביד… היא מבצעת בי עבודת מלאכה בדיוק כמו מורה למלאכה, כיאה למורה שיודעת להביא ביד ומביאה אותי לאורגזמה.


אני מרגיש את הזרע שלי מתפרץ ישירות אל תוך הפה שלה והיא מלקקת את כולי. אני רועד בכל הגוף, אני מרגיש את היד נסגרת על הזין שלי ועדיין את הפה החם שלה עליי… הפה שלה.. את זה אין ספק שלא אשכח עוד הרבה מאוד זמן